Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Канцелариски стол Frea II црн Нема залиха
Канцелариски стол Frea II црн
Канцелариски стол Frea II црн
Канцелариски стол Frea II црн
Канцелариски стол Frea II црн
Канцелариски стол Frea II црн
Канцелариски стол Frea II црн

Канцелариски стол Frea II црн

2.999 ден.
3.999 ден.
Потребни наградни поени: 4499
  • Производител: BJB
  • Шифра:Шифра 127-000029
  • Наградни поени:90
  • Достапност:Нема залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Дали сакате да го обновите вашиот простор со седиште со исклучителен квалитет и издржливост што се истакнува? Ако е така, столот Frea II е тоа што го барате. Направен со современи издржливи материјали, ви ја нуди ергономијата и квалитетот на денешницата, давајќи ви во исто време дизајн идеален и за дом и за канцеларија.

 * Наслон за грб изработен од полипропилен обложен со висококвалитетна синтетичка кожа која обезбедува издржливост со текот на времето и можност за лесно чистење.

* Основен механизам: Подесување на висината со можност за прилагодување и „заклучување“ на седиштето во соодветна ергономска положба, во зависност од висината на корисникот. Според правилната ергономија, нозете треба да формираат прав агол од 90o со подот.

Време на испорака: 10-14 дена.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција