Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Менаџерски стол Ergoline црн Пред нарачка
Менаџерски стол Ergoline црн
Менаџерски стол Ergoline црн
Менаџерски стол Ergoline црн
Менаџерски стол Ergoline црн
Менаџерски стол Ergoline црн
Менаџерски стол Ergoline црн
Менаџерски стол Ergoline црн
Менаџерски стол Ergoline црн

Менаџерски стол Ergoline црн

7.990 ден.
13.330 ден.
Потребни наградни поени: 9499
  • Производител: BJB
  • Шифра:Шифра 090-000010
  • Наградни поени:90
  • Достапност:Пред нарачка
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Канцелариско столица со висок наслон изработена од црна ребреста модерна мрежеста ткаенина.

Спецификации:

- Прилагодлив потпирач за глава

- Мрежест тапацир

- ПП прилагодлив потпирач за рака

- Механизам на пеперутка со навалување

Димензија:

Должина: 61,5 см

Ширина: 65 см

Вкупна висина: 116/125 см

Висина на седиштето: 43 см

Производот се испорачува несклопен, во фабричко пакување и со детален водич за склопување.

Време на испорака: 10-15 дена.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција