Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Канцелариски стол Maestro сино-црн Пред нарачка
Канцелариски стол Maestro сино-црн
Канцелариски стол Maestro сино-црн
Канцелариски стол Maestro сино-црн
Канцелариски стол Maestro сино-црн
Канцелариски стол Maestro сино-црн
Канцелариски стол Maestro сино-црн
Канцелариски стол Maestro сино-црн

Канцелариски стол Maestro сино-црн

6.990 ден.
8.000 ден.
Потребни наградни поени: 8499
  • Производител: BJB
  • Шифра:Шифра 090-000009
  • Наградни поени:90
  • Достапност:Пред нарачка
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Оваа исклучително удобна канцелариска столица Maestro ви нуди многу можности за прилагодување за да седите удобно во текот на денот. Нејзината лесна конструкција обезбедуваа оптимална ефикасност и перформанси, а ергономскиот дизајн обезбедува максимална удобност и помага да се намали стресот.

Спецификации:

- Мрежест тапацир

- ПП потпирач за рака

- Механизам на пеперутка со навалување

Димензија:

Должина: 63 см

Длабочина: 62 см

Вкупна висина: 97/105 см

Висина на седиштето: 44 см

Производот се испорачува несклопен, во фабричко пакување и со водич за склопување.

Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран.

Време на испорака: 10-15 дена.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција