Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Менаџерски стол Ergoline црно - сив Пред нарачка
Менаџерски стол Ergoline црно - сив
Менаџерски стол Ergoline црно - сив
Менаџерски стол Ergoline црно - сив
Менаџерски стол Ergoline црно - сив
Менаџерски стол Ergoline црно - сив
Менаџерски стол Ergoline црно - сив
Менаџерски стол Ergoline црно - сив

Менаџерски стол Ergoline црно - сив

7.990 ден.
13.330 ден.
Потребни наградни поени: 9499
  • Производител: BJB
  • Шифра:Шифра 090-000014
  • Наградни поени:90
  • Достапност:Пред нарачка
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Канцелариско столица со висок наслон изработена од црна ребреста модерна мрежеста ткаенина.

Спецификации:
- Прилагодлив потпирач за глава
- Мрежест тапацир
- ПП прилагодлив потпирач за рака
- Механизам на пеперутка со навалување

Димензија:
Должина: 61,5 см
Ширина: 65 см
Вкупна висина: 116/125 см
Висина на седиштето: 43 см

Производот се испорачува несклопен, во фабричко пакување и со детален водич за склопување.

Време на испорака: 10-15 дена.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција