Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

СКЛОПЛИВА GAZEBO ТЕНДА 3*3*3M

4.999 ден.
5.999 ден.
Потребни наградни поени: 5400
  • Производител: WURTH
  • Шифра:G810115
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Тенда на склопување, големина: 3x6m, материјал: 800D+ПВЦ обложен водоотпорен оксфорд штоф, челична цевка, челична цевка: 12x23x0.6 mm, 25x25x1 mm, 30x30x0.7 mm материјал на торба со рачка: 210D, Пакување: надворешна кутија + налепница во боја, со УВ заштита 50+
Со аголни кровни делови и спојки.
G810115

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција