Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BIDIM постоље за чадори

1.799 ден.
Потребни наградни поени: 1720
  • Производител: WURTH
  • Шифра:FSPO
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Постоље за чадор за сонце 38/48mm

Каталошки број: FSPO

Големина на постоље: PH45*7cm
Големина на цевката: Железо 250Ks∮58(38/48)Ks1.2MM
Материјал: HDPE+БЕТОН
Н.В.:12КГ

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција