Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BIDIM Чадор за сонце зглобен, округол 3m, FSZ1

5.499 ден.
5.990 ден.
Потребни наградни поени: 5000
  • Производител: WURTH
  • Шифра:FSZ1
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Дијаметар на чадорот: 3m

Димензии: 300* 6 * 48mm

Метален столб: Ø48mm

Метални ребра: Ø12*18kom

Специјален премаз на метална конструкција за надворешна употреба

Ткаенина: 160g полиестер

Со метална основа.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција