Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Масичка за кафе RIANO боја сонома 89,5х49,5х42,5см

2.690 ден.
3.499 ден.
  • Шифра:Масичка за кафе RIANO боја сонома 89,5х49,5х42,5см
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Масичка за кафе RIANO боја сонома 89,5x49,5x42,5cm

Риано комбинира класичен со модерен дизајн. Идеален за простори на кои им е потребен дополнителен простор за складирање.

 Карактеристики:
* Изработено од висококвалитетна иверка со меламинска обвивка и 3Д хартија од дрво
* Достапен во боја на сонома.

Димензија:
Должина: 89,50 см
Длабочина: 49,50 см
Висина: 42,50 см

Спакувано - Потребно е едноставно склопување - Вклучени се инструкции
Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција