Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Клуб маса Lux Lux

5.490 ден.
6.490 ден.
Потребни наградни поени: 6500
  • Производител: BJB
  • Шифра:Клуб маса Lux Lux
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Клуб маса со метална конструкција, електростатски бојадисана и квалитетна 18mm иверица. 

Димензии:

Ширина: 92cm

Длабочина: 64cm

Висина: 45cm

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8681875920864

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција