Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BLANCO MILI SILGRANIT black

9.690 ден.
11.400 ден.
Потребни наградни поени: 10400
  • Производител: Blanco
  • Шифра:MILI 526665
  • Наградни поени:300
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

BLANCO гранитните чешми како идеално естетско решение за Вашата кујна
- патентирана заштитна хигиенска формула
- висококвалитетни компоненти
- лесен и прецизен механизам за ракување
- керамички заптивки и кертриџ
- гранитен финиш - висина : 310 мм - ротација : 360° - обработка : црна мат
 

 


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција