Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

EXPLORER ELITE LADY LAD265S 26"/18"

14.490 ден.
15.999 ден.
Потребни наградни поени: 15000
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1261032
  • Наградни поени:330
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

 

кафено седиште ELI со риги

рачки кафено црни FASHION

корпа ситно плетена црна 26X3/8"

волан CITY 620X22.2X25.4

сет V-ALU без рани кочници

предна лед лампа

педали поштарски FEIMIN COMFORT

Среден погон 44Т SPORT коцка хром

средна осовина МТВ на штраф 5S

ланец MTB MAYA Z50 P7003

обрач V1 26/3/8" сив 36RUPA V1.263

предна глава MTB 36R

задна глава MTB 36R

SP.26X1 3/8 (37-590) црна PNEUMAT.

браник  EUROFENDER PVC црн ECO

фазен индекс црн 14T-28T SHUN FENG

менувач заден кука индекс  6/7 POWER RD18

рачен менувач REVO S.POWER 6 INDEX SFT-30

заден трепкачмонтажа на пактрегер

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција