Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Комода Glise

8.990 ден.
9.990 ден.
Потребни наградни поени: 10000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Комода Glise
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

Ширина: 150 cm  Висина: 75 cm  Длабочина: 35 cm

Висина на ногарки: 25 cm

Време на испорака: 10-14 дена

8683742502067

Тагови: Комода Glise

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција