Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Подна ламба AYD - 2902

2.690 ден.
3.490 ден.
Потребни наградни поени: 2999
  • Производител: BJB
  • Шифра:Шифра 780SGN1960
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

MDF / WOODEN BODY

димензии : 20 x 37 x 140 cm

дијаметар на капа : 37 cm

висина на капа : 20 cm
 E 27 Max 45-60 W / 11 W LED
780SGN1960

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција