Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Bosch ПЕРАЧ UniversalAquat. 125

11.403 ден.
12.670 ден.
Потребни наградни поени: 14000
  • Производител: Bosch
  • Шифра: 09037667
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Опис

Моќност на моторот 1.500 W

Макс притисок 125 бари

Макс проток 360 л/час

Температура на влезната вода 40 ° С

Способност за самовшмукување 0,5 м

Систем за детергент, Пена

Должина на кабел 5 м

Тежина (без додатоци) 6,8 кг

Должина на цревото 5 м

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција