Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Лустер - Mudoni - MR - 951 - 1

7.990 ден.
9.990 ден.
Потребни наградни поени: 8000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Лустер - Mudoni - MR - 951 - 1
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

METAL BODY

Glass Cap

Size: 108 x 15 cm

Height: 67 - 82 cm

Cap's Diameter: 15 cm

Cap's Height: 15 cm

Adjustable Height

Socket Type: 4 x E 27 Max 40 W

IP Code: IP20

Bulb is not Included


8682870174306

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција