Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Полица Верона

10.990 ден.
13.390 ден.
Потребни наградни поени: 13400
  • Производител: BJB
  • Шифра:Полица Верона
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Полица со метална конструкција, изработена од квалитетна 18mm иверица.

Димензии:

Висина: 150cm

Ширина: 72cm

Длабочина: 26cm

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8683742109853

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција