Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Bosch Easy Aquatak 110 Вап перач под притисок

5.999 ден.
7.870 ден.
Потребни наградни поени: 6000
  • Производител: Bosch
  • Шифра: 09036752
  • Достапност:На залиха


Макспритисок: 110 bar
Снага на мотор: 1.300 W
Макспроток: 330 l/h
Макстемпература проток: 40 °C должина на кабел: 5 m

должина на црево: 3 m (PVC)

Тежина (без прибор): 3,8 kg

Обем на испоракаФилтер за вода, 5м црево за висок притисокСтабилна Џет-Фан млазницарото млазницаМлазница за детергент под висок притисок 450млКАРТОН

 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција