Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Полица Пири сонома Нема залиха
Полица Пири сонома
Полица Пири сонома

Полица Пири сонома

2.990 ден.
5.785 ден.
Потребни наградни поени: 4000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Полица Пири сонома
  • Наградни поени:100
  • Достапност:Нема залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Одлична полица за чување и складирање на вашите омилени книги и предмети. 


Изработен од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

Достапна во бела-мока боја 

Димензии:

Должина: 35 см

Длабочина: 30 см

Висина: 161 см

Време на испорака: 10-14 дена


Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.


Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција