Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Elka 240 СМ ЛОЗАНА СНЕЖНА СО ШИШАРКИ

19.790 ден.
Потребни наградни поени: 20000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Elka 240 СМ ЛОЗАНА СНЕЖНА СО ШИШАРКИ
  • Наградни поени:125
  • Достапност:На залиха


Снежна новогодишна елка, изработена од пластика, висока 240 см.

Лесно се поставува и собира.
Бушава новогодишна елка.
Тоа е атрактивен изглед.
Декорирајте го со избрани новогодишни кочии и декорации и внесете ја магијата на празничната сезона во вашиот дом.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција