Iskra

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

Распродадено

Iskra BR-11B6 рачна правосмукалка Iskra BR-11B6 рачна правосмукалка
Карактеристики: 7,2 Ni-MH 6x1300 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината рабо..
2.390 ден.
без ДДВ: 2.025 ден.

Распродадено

-8%

Распродадено

Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка
Карактеристики: 12 Ni-MH 10x1500 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината рабо..
3.199 ден.3.490 ден.
без ДДВ: 2.711 ден.
Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка
Карактеристики: 4.8 Ni-MH 4x1300 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината рабо..
1.799 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
Iskra PTC-2021L Ѕидна греалка Iskra PTC-2021L Ѕидна греалка
Одлична ѕидна греалка Регулација со далечинско. лесна за монтирање и оддржување, со модерен дизај..
3.490 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-14%
 Iskra LED светилка со магнет DL200-LED Iskra LED светилка со магнет DL200-LED
• COB LED работна светилка со магнет • Моќност: 3W • Светлина: 200 lm • Ротирачка кука 360° • Вг..
299 ден.349 ден.
без ДДВ: 253 ден.
-14%
 Iskra LED светилка со магнет ERO IE-WL200 Iskra LED светилка со магнет ERO IE-WL200
• COB LED работна светилка со магнет • Моќност: 3W • Светлина: 200 lm • Ротирачка кука 360° • Вг..
299 ден.349 ден.
без ДДВ: 253 ден.
BAUER GRIL TOSTER GT-01 2000W ТОСТЕР BAUER GRIL TOSTER GT-01 2000W ТОСТЕР
БНапон: 220-240 VAC 50/60 Hz Номинална моќност: 1500 W - 1800 W (максимум) Контрола на температура..
2.899 ден.
без ДДВ: 2.457 ден.
Elka 125 СМ pvc Норвешка Elka 125 СМ pvc Норвешка
Новогодишна елка Висина  125см Лесна за склопување и расклопување, можност за повеќекратна уп..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Elka 150 СМ КВИНСЛЕНД ЗЕЛЕНА Elka 150 СМ КВИНСЛЕНД ЗЕЛЕНА
Зелена елка Квинслендска , висина 150 см, изработена од пластика Лесна инсталација и расклопување. ..
7.699 ден.
без ДДВ: 6.525 ден.

Распродадено

Распродадено

Elka 150 СМ НОРВИЧ СНЕЖНА СО ШИШАРКИ Elka 150 СМ НОРВИЧ СНЕЖНА СО ШИШАРКИ
Зелена елка Норвич со шишарки , висина 150 см, изработена од пластика Лесна инсталација и расклопув..
4.690 ден.
без ДДВ: 3.975 ден.
Elka 155 sm монтго мери фростед снежна Elka 155 sm монтго мери фростед снежна
Екстремно бушава новогодишна смрека од пластика со бели врвови, висина 155 см, без украс. Лесна инс..
8.350 ден.
без ДДВ: 7.076 ден.
Elka 155 СМ pvc Норвешка Elka 155 СМ pvc Норвешка
Норвешка корпа елка од пластика, висина 155 cm, зелена, без украс. Лесно се поставува и складира. ..
3.199 ден.
без ДДВ: 2.711 ден.

Распродадено

Распродадено

Elka 155 СМ Балсам Фир Elka 155 СМ Балсам Фир
Кошничка Новогодишна смрека од пластика, висина 155 см, зелена, без украс. Лесна инсталација и раск..
1.799 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
Elka 180 СМ КВИНСЛЕНД ЗЕЛЕНА Elka 180 СМ КВИНСЛЕНД ЗЕЛЕНА
Зелена елка Queensland Fir, висина 180 cm, изработена од пластика, без украс. Лесна инсталација и р..
9.499 ден.
без ДДВ: 8.050 ден.

Распродадено

Распродадено

Elka 180 СМ НОРВИЧ СНЕЖНА СО ШИШАРКИ Elka 180 СМ НОРВИЧ СНЕЖНА СО ШИШАРКИ
Вештачка елка покриена со снег со шишарки од Норвич, високи 180 см, зелена. Лесна инсталација и рас..
6.290 ден.
без ДДВ: 5.331 ден.
Elka 210 СМ КВИНСЛЕНД ЗЕЛЕНА Elka 210 СМ КВИНСЛЕНД ЗЕЛЕНА
Зелена новогодишна елка Queensland Fir, висина 210 cm, изработена од пластика, без украс. Лесна инс..
13.499 ден.
без ДДВ: 11.440 ден.

Распродадено

Распродадено

Elka 210 СМ НОРВИЧ СНЕЖНА СО ШИШАРКИ Elka 210 СМ НОРВИЧ СНЕЖНА СО ШИШАРКИ
Новогодишна смрека Норвич бор со снег покриена со шишарки, висина 210 см, зелена. Лесна инсталација..
8.199 ден.
без ДДВ: 6.948 ден.
Elka 230 СМ pvc Нобел Фир Elka 230 СМ pvc Нобел Фир
Новогодишна елка НГ ЕЛКА ПВЦ 230 СМ НОБЕЛ ..
15.650 ден.
без ДДВ: 13.263 ден.
Elka 305 СМ pvc Норвешка Elka 305 СМ pvc Норвешка
Новогодишна елка Висина  305 см Лесна за склопување и расклопување, можност за повеќекра..
19.199 ден.
без ДДВ: 16.270 ден.
Elka 60 СМ pvc Норвешка Elka 60 СМ pvc Норвешка
Новогодишна елка Висина  60см Лесна за склопување и расклопување, можност за повеќекратна упо..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Elka 90 СМ pvc Норвешка Elka 90 СМ pvc Норвешка
Новогодишна елка Висина  125см Лесна за склопување и расклопување, можност за повеќекратна уп..
1.099 ден.
без ДДВ: 931 ден.
Elka pvc 155 Slim Line бела Elka pvc 155 Slim Line бела
Тесна новогодишна смрека Slim Line од пластика во бела боја, висина 155 cm, без украс. Лесна инстал..
2.590 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.
Elka pvc 155 Slim Line зелена Elka pvc 155 Slim Line зелена
есна елка Slim Line изработена од пластика во темно зелена боја, висина 155 cm, без украс. Лесна ин..
2.960 ден.
без ДДВ: 2.508 ден.
Elka pvc 185 Slim Line зелена Elka pvc 185 Slim Line зелена
Тесна новогодишна смрека Slim Line изработена од пластика во темно зелена боја, висина 185 cm, без у..
4.299 ден.
без ДДВ: 3.643 ден.
Elka PVC 305 sm Сибирски Ски Спрус Elka PVC 305 sm Сибирски Ски Спрус
Елка Сибирска смрека изработена од пластика во зелена боја, висина 305 см, без украс. Лесна инстала..
29.550 ден.
без ДДВ: 25.042 ден.

Распродадено

Распродадено

Elka норвич зелена со шишарки 150см Elka норвич зелена со шишарки 150см
Елка покриена со снег Империјален бор висок 150 cm изработена од пластика. Лесна инсталација и раск..
4.299 ден.
без ДДВ: 3.643 ден.

Распродадено

Распродадено

Elka норвич зелена со шишарки 180см Elka норвич зелена со шишарки 180см
Норвич Пајн зелена елка, изработена од пластика, висина 180 см, со додаток на шишарки. Лесна инстал..
5.799 ден.
без ДДВ: 4.914 ден.

Распродадено

Распродадено

Elka норвич зелена со шишарки 210 см Elka норвич зелена со шишарки 210 см
Новогодишна смрека Norwich Pine, изработена од пластика, во зелена боја, висина 210 cm, со додаток н..
7.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.

Распродадено

Распродадено

Elka снежна ледена империал 150см Elka снежна ледена империал 150см
Елка покриена со снег Империјален бор висок 150 cm изработена од пластика. Лесна инсталација и раск..
3.390 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.
Elka снежна ледена империал 180 см Elka снежна ледена империал 180 см
Опис Елка покриена со снег Империјален бор изработена од пластика, висина 180 см. Лесна инсталац..
4.790 ден.
без ДДВ: 4.059 ден.

Распродадено

Распродадено

Elka снежна ледена империал 210 см Elka снежна ледена империал 210 см
Новогодишна смрека Imperial Pine прекриена со снег во сива боја, висина 210 cm. Лесна инсталација и..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
-15%
Hurricane DF-003D Вентилатор за на маса Hurricane DF-003D Вентилатор за на маса
Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен..
1.190 ден.1.399 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
-12%
Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример
Карактеристики на производот • Волумен на моторот: 42,7 cm3 • Моќност: 1,35 kW (1,8 KM) • Број на..
10.999 ден.12.499 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
Iskra BN46PL-RV145 Бензиска косилка за трева Iskra BN46PL-RV145 Бензиска косилка за трева
Одлична, бензиска косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија..
16.999 ден.
без ДДВ: 14.406 ден.
-25%
Iskra GX AG010 B Аголна брусалка 2000w Iskra GX AG010 B Аголна брусалка 2000w
Аголна брусалка Iskra GX-AG010-B 2000 W јачина 6500 rpm во празен од 230 mm макс. големина..
2.999 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
Iskra GX-AG047 Аголна брусалка 900w Iskra GX-AG047 Аголна брусалка 900w
900 W јачина 12000 rpm во празен од 125 mm макс. големина на диск М14 големина на браник Подесив..
2.690 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
-28%
Iskra HG2000 Индустриски фен 2000W Iskra HG2000 Индустриски фен 2000W
Iskra  HG2000 Индустриски фен 2000w • 230 / 240V~50Hz • Јачина I / II: 1000 / 2000W • прот..
1.299 ден.1.799 ден.
без ДДВ: 1.101 ден.
Iskra HG41PL-RV125 Бензиска косилка за трева Iskra HG41PL-RV125 Бензиска косилка за трева
Одлична, бензиска косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија..
14.999 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
-20%
Iskra QT3023 Електрична косилка Iskra QT3023 Електрична косилка
Одлична, електрична косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технологи..
3.999 ден.4.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
Iskra QT3040 Електрична косилка Iskra QT3040 Електрична косилка
Одлична, електрична косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технологи..
7.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
-6%
Iskra YL-B07FT-11 уљен радијатор Iskra YL-B07FT-11 уљен радијатор
3 топлински поставки 800W / 1200W / 2500W + вентилатор 400W 11 ребра за греење 24ч тајмер 2 год..
4.690 ден.4.999 ден.
без ДДВ: 3.975 ден.
Iskra YL-B28-11 уљен радијатор Iskra YL-B28-11 уљен радијатор
• 3 подесувања на топлина 800W / 1200W / 2500W • Поставување на термостат • Тројна заштита од прег..
4.690 ден.
без ДДВ: 3.975 ден.
-12%
ISKRA 1501-BL вага за телесна тежина ISKRA 1501-BL вага за телесна тежина
 личен биланс  максимално оптоварување: 150 кг  прецизност: 100g  кале..
1.199 ден.1.359 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
-20%
ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина
 личен биланс максимално оптоварување: 150 кг прецизност: 100g калено стакло со дебел..
1.199 ден.1.499 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS