Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

НГ ЕЛКА 150 СМ ИНДИХО ЗАСНЕЖЕНА

4.990 ден.
  • Шифра:09067545
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Тенка  снежна новогодишна елка, висока 150 см, без декорација.

Лесно се поставува и собира.
Бушу новогодишно дрво.

  • Шифра: 09067545
  • Баркод: 872019468277

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција