Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

EXPLORER FOR201AMD2 20'' rhino детски велосипед

12.999 ден.
13.999 ден.
Потребни наградни поени: 15499
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1201032
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

ергономски дизајнирано седиште кое одговара на анатомијата на секој мал велосипедист.алуминиумската, лесната и издржлива рамка му дава стабилност.диск сопирачките му обезбедуваат подобра модулација на силата на сопирање особено на влажен и каллив терен.

Бренд: explorer

боја: плава, зелена
материјал: челик
тип: за деца
димензија на тркала: 20 INCH
ВЕЛИЧИНА НА РАМОТ : 11''
за возраст од 8 до 10 години
број на брзини: 6
висина на возач: 120-142CM 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција