Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Bosch ПЕРАЧ UniversalAquat. 130 БАРИ, 1700W, 380Л/ЧАС

12.420 ден.
13.800 ден.
Потребни наградни поени: 14000
  • Производител: Bosch
  • Шифра: 09037668
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха


Опис

 

Макс. притисок: 120 bar
Снага на мотор: 1.500 W
Макс. проток: 350 l/h
Макс. температура проток: 40 °C
должина на црево: 5 m (PVC)          
Тежина (без прибор): 3,8 kg
Обем на испорака: Филтер за вода,5м црево за висок притисок, сад за детерѓент 450ml,
Стабилна Џет-Фан млазница, рото млазница, пиштол за висок притисок, Млазница за детергент под висок притисок 450мл, КАРТОН

Карактеристики

 
Земја на потекло Германија
Бренд Бош
Боја Зелена
Моќност 1500W
Тежина 3,8кг

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција