Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Помошни тркалца за со менувач 16-20" 3729010

1.200 ден.
1.499 ден.
Потребни наградни поени: 999
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:3729010
  • Наградни поени:30
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Помошни тркалца за со менувач 16-20" 3729010

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција