Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Bosch ARM 34 Електрична косилка за трева

9.999 ден.
13.600 ден.
Потребни наградни поени: 10000
 • Производител: Bosch
 • Шифра:ш.09014558
 • Наградни поени:90
 • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Карактеристики и предности

 • Иновација: Чешел за трева кој го коси вашиот тревник до самата ивица.
 • Голема заштеда на простор благодарејќи на интелегентна конструкција и компактен дизајн.
 • Голема сила: 1300 W Powerdrive – моторот обезбедува и лесна работа и при висока трева.
 • Ергономски дизајн на Ergoflex рачката за совршено ракување и носење.
 • Едноставно користење Powerdrive мотор безбедуваат лесно користење.
 • Корпа за трева од 40 литри за поголем капацитет на прибирање на тревата.
 • Едноставно подесување на висината со централизирана рачка.

Спецификација на продуктот

Сила на моторот 1300 W
Дијаметар на сечење 34 cm
Висина на сечење 20-70 мм
Капацитет на корпа 40 лит.
Тежина 11 kg

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција