Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

INTEX 26644 Филтер Пумпа За Базен Со Песочен Филтер 4500л/Чaс

11.890 ден.
13.390 ден.
Потребни наградни поени: 12999
  • Производител: INTEX
  • Шифра:09057827
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Филтерот има вентил кој има 6 функции и е опремен со новата Технологија за хидроаерација на новиот систем: фиксирање, чистење, миење, циклична циркулација, празнење, стоп. Проток на филтер: 4.000 l/h. Филтрацион материјал: стаклен песок, песок кој не е вклучен. Погоден за базени до 17.000 л.

 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција