Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Bormann BIW1545 Inverter 140A (max)

3.999 ден.
6.999 ден.
Потребни наградни поени: 4055
  • Производител: Makita
  • Шифра:BIW1545
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Основни карактеристики:


Моќ KVA: 4

Интензитет А: 140

Влезен напон V: 230V/50Hz

Струја на заварување: 140

Максимална излезна kVA: 4

Тежина на пакувањето кг: 3

 


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција