Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BOSCH ДОДАТОК РОТО ЧЕТКА ЗА ПЕРАЧ ЗА ЧИСТЕЊЕ

2.399 ден.
2.899 ден.
Потребни наградни поени: 2499
  • Производител: Bosch
  • Шифра: ш.09050487
  • Наградни поени:130
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Aqua Surf 250 чистач за двор, предвиден за чистење мали дворови и пристапи за коли, зглоб за брзо и комфорно користење, максимален притисок до 135 бари

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција