Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ROTTNER HOMESTAR 2 сеф трезор на клуч

3.999 ден.
Потребни наградни поени: 4000
  • Производител: Koopman
  • Шифра:ROTTNER HOMESTAR 2 сеф трезор на клуч
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха

Сефот Rottner HomeStar 2 има двојна брава за заклучување, вклучени се два клуча.

Внатре во сефот ќе најдете доволно простор за вредни ситници како книшки или разновиден накит.

Вклучен е соодветен материјал за прицврстување за да можете лесно да го прикачите сефот.

Надворешни димензии: 190x250x190mm, внатрешни димензии: 185x245x140mm, волумен 6L.

Можност да се закачи ѕид или под

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција