Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ROTTNER HOMESTAR 3 сеф трезор на клуч

5.999 ден.
6.499 ден.
Потребни наградни поени: 6400
  • Производител: Koopman
  • Шифра:ROTTNER HOMESTAR 3 сеф трезор на клуч
  • Наградни поени:120
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Сефот Rottner HomeStar 3 има двојна брава за заклучување, вклучени се два клуча.

Внатре во сефот ќе најдете доволно простор за вредни ситници како книшки или разновиден накит.

Вклучен е соодветен материјал за прицврстување за да можете лесно да го прикачите сефот.


Надворешни димензии: 250x350x250mm, внатрешни димензии: 248x348x189 mm, волумен 16L.

Можност да се закачи ѕид или под

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција