Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra QR-PET2506 Машинка за шишање на домашни миленици

1.999 ден.
Потребни наградни поени: 2000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:QR-PET2506-Blue
  • Наградни поени:40
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Во топлите денови, олеснете му на вашето милениче со потскратување на влакната од крзното.
Оваа машинка за шишање, и потстрижување, овозможува работа во тивок режим, за да не го вознемирува миленичето.
Сечивата се од хигиенски не’рѓосувачки челик, кој не ја иритираат кожата, и го отсекува влакното со претцизност и острина.
Има 4 додатни чешли со различна големина, наменети за секој тип на крзно со различна должина.
Доаѓа во куфер од полу-тврда пластика во кој се складира, и повеќе додатоци.

Моќност и напон – 12W , 220-240 V ~ 50 Hz
Лесна и тивка
4 Додатни чешли
Додатоци – ножици, самочистечка четка, чешел за порамнување, турпија за нокти
Додатоци за оддржување – Пластичен куфер, масло за сечива, четка за чистење сечива, заштитник на сечива
Достапно во сина, зелена и портокалова боја
2 година гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција