Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BORMANN столно ренде - ДИХТ BPT1500

29.999 ден.
37.999 ден.
 • Производител: Makita
 • Шифра:BORMANN сотлно ренде - ДИХТ BPT1500
 • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Мотор со висока моќност
Најдобра алатка за штици и греди
Брзина на напојување 4м/мин
Со 2 челични ножеви со голема брзина за прецизно сечење
Ширина на планирање 252 мм
Со две практични рачки

 

Technical Data

 
 • Power
 • Width of working
 • No Load Speed
 • Cutting Height
 • Weight
 • Article No
 • EAN Code

BPT1500

 
 • 1500W
 • 252mm
 • 9000rpm
 • 5-120mm
 • 27Kg
 • 034407
 • 5205909034407

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција