Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

WEBER PRECISION ФАЌАЛКА ЗА СКАРА

2.499 ден.
2.890 ден.
Потребни наградни поени: 2699
  • Производител: WEBER BBQ
  • Шифра:M-46760
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Печењето храна е лесно за ракување со прецизни рачки за скара. Издржливата рамка од нерѓосувачки челик и рачката со мека облога обезбедуваат целосна контрола и удобно држење. Рамниот преден раб го олеснува нивното лизгање под храната кога треба да ја кревате и превртувате кревката храна како зеленчук и риба, а прецизниот стисок го олеснува подигнувањето тешка храна како ребра. Механизмот за заклучување без раце ги затвора рачките за брза и лесна употреба и компактно складирање.

• Дизајн на рамен преден раб за прецизна контрола и подобро ракување со храната
• Издржлива рамка од нерѓосувачки челик
• Мека обложена рачка што не се лизга
• Механизам за заклучување без раце за лесна употреба и компактно складирање
• Погоден за миење садови за лесно чистење
• Метална јамка за висечко складирање

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција