Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ATM 460 3+3 максимум 5+5 скала со повеќе позиции на извлекување

5.899 ден.
6.599 ден.
Потребни наградни поени: 5999
  • Производител: ATM
  • Шифра:крусел 12207
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

ATM 460 скала со повеќе позиции на извлекување

Димензии на затворена скала склопена : 93 см
Надворешни димензии отворена : 88 см 
максимална големина на А рамка :  153 см

Максимална големина исправена : 306 см

Висина на скалило: 20.5 см 
Број на скалила : 3+3 максимум 5+5
Килограми : 5,60 кг Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција