Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ATM 364 6+1 алуминиумски скали

4.199 ден.
4.999 ден.
Потребни наградни поени: 4500
  • Производител: ATM
  • Шифра:крусел 12202
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.Димензии на затворена скала : 210 см
Надворешни димензии : 153 см 
Големина :  210 см
Висина : 11.5 см 
Број на скалила : 6+1
Килограми : 5,45 кг Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција