Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

WEBER PREMIUM ПРЕКРИВКА ЗА СКАРА GENESIS 300

9.990 ден.
10.990 ден.
Потребни наградни поени: 9999
  • Производител: WEBER BBQ
  • Шифра:M-47194
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Чувајте ја вашата скара да изгледа одлично. Овој издржлив премиум капак е отпорен е на атмосферски влијанија и доаѓа со ремени за прицврстување за да се чува безбеден дури и во најтешките услови.

• Ткаенина отпорна на временски услови ја штити вашата скара од дожд и снег
• Изработени од издржлив материјал
• Лесниот дизајн го олеснува покривањето и откривањето
​ • Компатибилен со скара од серијата Genesis® 300​
• Каишките за прицврстување го држат капакот безбедно еднаш на своето место

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција