Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок

7.499 ден.
9.960 ден.
Потребни наградни поени: 9000
 • Производител: Bosch
 • Шифра:ш.09037666
 • Наградни поени:100
 • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Перач под висок притисок BOSCH EasyAquatak 120 е совршено решение за чистење без напор, Компактен и брз алат за едноставно користење.

 

Карактеристики и предности

 • Високо ефикасна моторна пумпа која овозможува брзи и лесни перформанси за чистење.
 • Компактен дизајн со широка основа за дополнителна стабилност и чување на сите додатоци.
 • Едноставна конекција за лесно подесување.
 • Варијабилна сила и ротирачки млазници за длабоко чистење.
 • Млазниците за детергент под висок притисок го намалуваат времето за чистење со брзо аплицирање на сапунот.

Спецификација на продуктот

Јачина на мотор 1.500 W
Макс. притисок 120 bar
Макс. проток 350 l/h
Макс температура на вода 40 °C
Систем на детергент Млазница за детергент под висок притисок
Тип на мотор Серија
Тип на пумпа 3 цилиндри
Материја на пумпа Полн метал
Должина на кабел 5 m
Должина на црево 5 m (PVC)
Тежина без прибор 4 kg
Млазница Рото млазница

Вклучени компоненти

 • BOSCH EasyAquatak 120
 • Bosch пиштол под виско притисок
 • Млазница
 • Црево 5 метри
 • Прилагодлива млазница за лепезаст млаз
 • Ротациона млазница
 • Млазница за детергент под виско притисок, 450 ml
 • Филтер за вода

BOSCH добијте 3 наместо 2 години гаранција.

Едноставна постапка:

 1. Пријавете се на страницата на следниов MyBosch линк тука.
 2. Регистрирајте ги вашите Bosch електрични, градинарски и мерни алати за домшна употреба.

Превземете го сертификатот за продожена гаранција.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција