Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra SL585FA06-RD/BL рачна циклонска правосмукалка

3.499 ден.
3.999 ден.
Потребни наградни поени: 4500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:SL585FA06-RD/BL
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Рачна правосмукалка
Моќност: 600 W
Циклонска технологија
Лесно празнење на садови
 3 прилози
Капацитет на сад за прашина: 0,6 l
Должина на кабел: 4,5М
Енергетска ефикасност: A +
Просечна годишна потрошувачка на енергија: 19,9 kW
Класа на ефикасност на вшмукување со тепих: Е.
Рециркулација на прашина: Е.
Ниво на звук: 80 dB (A)
Боја: црвенa, црна

Димензии (mm): 280 (D) x 180 (Š) x 480 (V)
Тежина: 1,65 kg

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција