Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Lenovo Essential тастатура и глувче

1.500 ден.
2.150 ден.
Потребни наградни поени: 2300
  • Производител: Lenovo
  • Шифра:4X30L79922
  • Наградни поени:40
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Опис - Lenovo Essential Wired Combo - комплет со тастатура и глувче

Оваа издржлива тастатура и глушец може да се приклучат на кои било USB-порти со жична сигурност на која можете да сметате. Тешката водоотпорна мембрана може да се справи со случајно истурена течност без да ризикува работење. Уживајте во доброто пишување со тивки копчиња и нумеричка рамка во модерен распоред за заштеда на простор. Ергономски глушец во целосна големина нуди удобност и поддршка за целодневна употреба. Зголемете ја вашата продуктивност додека непречено ги завршувате задачите со оптичкиот сензор со висока резолуција.

Карактеристики

  • Водоотпорна мембрана
  • LED индикатори
  • Низок профил, островски стил копчиња
  • FN медиумски контроли
  • Прилагодливи ногарки
  • Оптички сензор со висока резолуција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција