Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BORMANN BPW3200 перач под притисок VAP 2200 вати ( 165 bar )

11.999 ден.
15.999 ден.
Потребни наградни поени: 14000
  • Производител: Makita
  • Шифра:BORMANN BPW3200 перач под притисок VAP 2200 вати ( 165 bar )
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Моќност: 2.200 вати
Напон: 220 V
Притисок (макс): 165 Bar
Набавка: 450 lt/h
Има сад за течен сапун
Турбо инјектор

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција