Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Husqvarna 365 - Professional моторна пила motorna pila

42.990 ден.
49.439 ден.
Потребни наградни поени: 43000
  • Производител: Husqvarna
  • Шифра:Husqvarna 365
  • Наградни поени:220
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Најпопуларната профи-моторна пила, наследник на неприкосновената 61, тестирана од најголемите професионални сечачи, во најекстремни услови. Комбинација од мала маса и чиста моќ која може да се користи за најразлични апликации. X-Torq® моторот испорачува врвни перформанси со минимална потрошувачка и минимум штетни, издувни гасови. 

  • Зафатнина на цилиндар 70,7cm 3
  • Моќност 3,6kW
  • Тежина 6,4kg
  • Мач 40-70 cm
  • Производител Husqvarna
  • Земја на потекло Шведска

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција