Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

KAMIN MBS NA PELET 33KW EKO CRVEN

144.990 ден.
152.990 ден.
Потребни наградни поени: 150000
  • Производител: MBS Smederevo
  • Шифра:KAMIN MBS NA PELET 33KW EKO
  • Наградни поени:250
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Камин кој можете да го вклопите во секој ентериер.
Со EU сертификација за технички, еколошки, и изолациони функции.
Го краси вашиот дом со одличен, модерен дизајн.
Го грее вашиот простор со висока ефикасност, на пелети.
Внесете убавина во вашиот дом со видлив оган!
Има предно, огноотпорно стакло, кое овозможува глетка на камин.
Има предни и странични материали, кои не се загреваат однадвор.
Има дигитанли контроли за температура и функции.

Моќност:34kw
Грејна површина: 214 м2
Димензии:1436x714x942 mm
Дијаметар на цевка за чад Ø 120 mm

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција