Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra QR8918 Машинка за шишање (црна и бела)

1.499 ден.
1.999 ден.
Потребни наградни поени: 1400
  • Производител: Iskra
  • Шифра:151
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнување на посакуваниот изглед, со салонски финиш! За сите типови коса и брада.
Моќна, тивка, ергономично обликувана, со модерен дизајн, машинка, која гарантира квалитет и издржливост во сите услови!

Работи на кабел
Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz,
Моќност: 12 W,
2 променливи брзини,
Сечива од не’рѓосувачки челик
Подесување на сечивата,
4 додатни адаптер-чешли за постигнување различни должини и форми,
Вклучени ножички и чешел во пакувањето
Вклучено масло за подмачкување и четкица за чистење во пакувањето,
Вклучен заштитник за сечивата, кој се става после употреба,
Долг кабел со гајка за закачување
Ергономично обликувана за стабилен фат
Достапна во црна и бела боја
2 години гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција