Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Биро Монтана - атлантик

3.390 ден.
4.990 ден.
Потребни наградни поени: 5000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Биро Монтана - атлантик
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Биро со полици, изработено од квалитетна 18mm иверица.

Димензии:

Ширина: 90cm

Длабочина: 50cm

Висина: 70cm


8681875683363

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција