Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Биро со метална конструкција Брајтон - атлантик

3.490 ден.
4.390 ден.
Потребни наградни поени: 3500
  • Производител: BJB
  • Шифра:Шифра MK20-02-02
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Димензии: 60x120cm

Висина: 75cm

Боја: Светло кафеава

Конструкцијата е изработена од високо издржливи профили.

Горната плоча и полиците се произведени со употреба на 18 mm иверица од 1 класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1 класа, со која се спречуваат лесни деформации.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција