Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Bosch AdvancedAquatak 160

34.785 ден.
38.650 ден.
Потребни наградни поени: 38650
  • Производител: Bosch
  • Шифра:ш.09042607
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Макс. притисок: 160 bar
Снага на мотор: 2.600 W
Макс. проток: 570 l/h
Макс. температура проток: 40 °C            
должина на црево: 8 m (PVC)                                                                                                                                                                                                                                                                  

должина на напонски кабел: 5м

Тежина (без прибор): 21 kg
Обем на испорака: Бош метален пиштол, ролна за црево, Стабилна Џет-Фан млазница, рото млазница,
млазница под агол од 60 степени, стандардна млазница, НР сад за пена, метален филтер за вода, КАРТОН

 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција