Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Midcentury Lounge Set комплет фотелја и подножје 2 - 3 дена
Midcentury Lounge Set комплет фотелја и подножје
Midcentury Lounge Set комплет фотелја и подножје
Midcentury Lounge Set комплет фотелја и подножје
Midcentury Lounge Set комплет фотелја и подножје

Midcentury Lounge Set комплет фотелја и подножје

36.900 ден.
49.000 ден.
Потребни наградни поени: 40000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Midcentury Lounge Set комплет фотелја и подножје
  • Наградни поени:100
  • Достапност:2 - 3 дена
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Доколку барате салонски комплет фотелја и подножје со модерен дизајн од средината на векот за бескрајни часови релаксација, тогаш сетот Midcentury Longe Set е идеалниот избор. Станува збор за фотелја и подножје кои се врв на иновативниот индустриски дизајн, хармонично комбинирајќи ги денешните издржливи материјали со луксузот и ергономијата. Погоден за секој модерен дом и деловен простор.

Димензии на фотелја:

Ширина: 83 cm.
Висина: 88 cm.
Длабочина: 93 cm.

Време на испорака: 10-15 дена.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција