Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Софа кревет 1 -сед Sando Grey

11.999 ден.
15.999 ден.
Потребни наградни поени: 12000
  • Производител: BJB
  • Шифра:859FTN2313
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Фотелја која лесно се претвора во кревет.  

Конструкција: 100% МЕТАЛ

Ткаенина: 100% ПОЛИЕСТЕР

Длабочина на седиштето: 50 cm

Ширина на седиштето: 60 cm

Висина на седиштето: 45 cm

 

 Големина на кревет:

 Должина: 175 cm

 Ширина: 60 cm

 Дебелина: 23 cm

 Дебелина на перницата за грб: 9 cm

 Висина на ногарките: 20,5 cm

 Висина на потпирачот за грб: 40 cm

 Ширина на потпирачот за рака: 4 cm

 Висина на потпирачот за рака: 15 cm

 Должина на потпирачот за рака: 35 cm

 Ребондирана пена за седење

 Ребондирана пена за грб

 Прилагодлив потпирач за грб на 14 нивоа

 Лесно се претвора во кревет

 Капацитет на максимална тежина: 100 kg 
859FTN2313

 Време на испорака: 15 дена.

Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран, поради тоа што секој екран различно ги прикажува нијансите.


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција