Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ALPOS СКАЛА 36-10 ДВОДЕЛНА

8.190 ден.
8.999 ден.
Потребни наградни поени: 11000
  • Производител: Alpos ALU slo
  • Шифра:ALPOS СКАЛА 36-10 ДВОДЕЛНА
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Скалите се дизајнирани особено за оние на кои им треба робусно и издржливо, како и многу лесна и пригодна скала.
Овие карактеристики се загарантирани со силни алуминиумски профили со зајакнати највисоки точки.
Како резултат, лесно се достигнуваат и надминуваат носивоста според европскиот стандард EN 131,
кои редовно се сертифицираат од институцијата TUV Munchen.
Сите компоненти се развиени и произведени со јасна визија за да се обезбеди највисоко ниво на безбедност,
сигурност и издржливост. Ова ги прави скалите од класата EXPERT идеални за секојдневна употреба со
тешка употреба и понапорна професионална употреба.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција