Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Клуб маса Lily - орев

8.259 ден.
9.990 ден.
Потребни наградни поени: 10000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Клуб маса Lily - орев
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Изработено од квалитетна 18mm иверица со 100% калено стакло.

Димензии:

Ширина: 90cm

Длабочина: 90cm

Висина: 30cm

Се испорачува склопена.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8683342746885

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција